Využite náš zľavový kód SLEVA10 pre 10% zľavu na všetky produkty. Obmedzená ponuka.

Zavrieť

Záruka legálního software

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

Najlacnejšie na trhu

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jednáo nevyužité nové

Inštalácia a aktivácia Office 2019


Inštalácia aplikácií kancelárskeho balíka Office prebieha stiahnutím obrazu disku (ISO) a ten použiť pre offline inštaláciu. Odkazy ponúkam nižšie.

V prípade, že máte už Office 2019 stiahnutý, bude potrebné vykonať sprárování vašej licencie k vášmu Microsoft účtu, kliknite na odkaz: https://redeem.microsoft.com/ a zadajte product key, ktorý bude spárovaný s vaším Microsoft účtom.

Ak nemáte účet v Microsofte prejdite na account.microsoft.com, vyberte Prihlásiť sa, a potom vyberte Vytvorte si ho! Poprípade pokračujte tu setup.office.com

Aktivácia Office po Internete

Sprievodca aktiváciou automaticky kontaktuje prostredníctvom internetového pripojenia licenčné servery spoločnosti Microsoft. Ak používate platný kód Product Key, u ktorého nebol dosiahnutý povolený počet inštalácií, je váš produkt okamžite aktivovaný.

 1. Po prvom spustení programu Microsoft Office Word vám zobrazí obrazovka Zadajte kód Product key, ak sa vám nezobrazí prepnite do záložky "Súbor" a potom na položku "Pomocník".
 2. V okne "Pomocník" kliknite na nápis "Zmeniť kód Product Key".
 3. Zadajte kód Product Key a kliknite na "Pokračovať".
 4. Po dokončení kliknite na tlačidlo "Zatvoriť". Po opätovnom spustení už môžete pracovať s aktivovaným Microsoft Office.
 5. Stav aktivácie si môžete overiť priamo v niektorom z programov Office: Súbor - Pomocník

Aktivácia Office po telefóne

Telefonická aktivácia je alternatívny spôsob aktivácie, keď zlyhá klasická metóda aktivácia on-line. Takto budete musieť aktivovať niektoré druhotné licencie.

Spustenie sprievodcu aktiváciou v aplikácii systému Office:

Spustite program balíka Office, ktorý nie je aktivovaný (napríklad Exel).
Kliknite na Súbor - Pomocník - Aktivovať produkt

Spustenie sprievodcu aktiváciou balíka Office mimo aplikácie systému Office:

 • K tomu je potrebné kliknúť na tlačidlo Štart, prejsť na položku Všetky programy, prejsť na príkaz Nástroje balíka Microsoft Office a potom kliknúť na položku Aktivovať produkt Spustenie Sprievodcu aktiváciou balíka Office mimo aplikácie balíka Office.
 1. V sprievodcovi aktiváciou vyberte krajinu alebo oblasť, v ktorej sa chystáte produkt používať.
 2. Zavolajte do centra pre aktiváciu produktov na telefónne číslo +420 225990844.
 3. V telefonickom automatu vyberte možnot 3 - iné produky Office a hier
 4. Zástupca oddelenia služieb zákazníkom sa vás bude pýtať na ID inštalácie (zobrazenej na obrazovke (9 skupín čísiel po 7) a ďalšie relevantné informácie. Po overení ID inštalácie dostanete ID potvrdenie.
 5. ID potvrdenie zadajte v sprievodcovi aktiváciou do polí v dolnej časti obrazovky a stlačte klávesu Ďalej.
 6. Ak zadáte ID správne, bude vykonaná aktivácia produktu.
 7. Rovnako ako v prípade aktivácie po internete môžete overiť stav aktivácie priamo v programe Office.
 8. Po dokončení kliknite na tlačidlo "Zatvoriť". Po opätovnom spustení už môžete pracovať s aktivovaným MS Office.