Využite náš zľavový kód SLEVA10 pre 10% zľavu na všetky produkty. Obmedzená ponuka.

Zavrieť

O nás

Cieľ dostupného softvéru - odkúpiť nadbytočné licencie, ktoré už nie sú potrebné, a ponúknuť ich zákazníkom, ktorí ich môžu ďalej zmysluplne využiť, a to všetko za zlomok jej pôvodnej ceny.

Naše licencie

je licencia, ktorá je vykúpená od spoločností, ktoré už licenciu nevyužijú, napr. Z dôvodu prechodu na novšie softvér. Tieto licencie môžu byť v súlade s európskou smernicou ďalej legálne přeprodávány. Samozrejmosťou je, že licenciu už pôvodná užívateľ nesmie využívať.

Čo umožňuje druhotné licencie predávať?

Právo predávať softvér je zakotvené v čl. 4 ods. 2 Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2009/24 / ES o právnej ochrane počítačových programov, ktorý stanovuje, že sa právo na šírenie (ďalší prevod) počítačových programov v rámci EÚ vyčerpá pri prvom predaji licencie.

Súdny dvor Európskej únie rozhodol vo svojom rozsudku "Právna ochrana počítačových programov - Uvádzanie licencií k použitým počítačovým programom stiahnutým z internetu na trh" z 3. 7. 2012, že obchodovanie s licenciami je v rámci Európskej únie legálne a teda neplatia ustanovenia licenčných podmienok. Rozhodnutie európskeho súdneho dvora platí pre softvér v akejkoľvek forme, tzn. ako pre CD, DVD, tak aj pre on-line verzia.

Výhody našich licencií

Medzi hlavné výhody používania licencií patria:

výhodná cena, ktorá vedie k značným úsporám pre firmy aj jednotlivcov
licencie sa nikdy neopotrebuje, zostáva Vám navždy
platí pre všetky varianty licencií (OEM, COA štítky, on-line verzia)

Záruka legálneho softvéru

Naša spoločnosť Vám poskytuje garanciu 24 mesiacov na právne nezávadný prevod zakúpeného software. V prípade akéhokoľvek problému sa Vám zaväzujeme zakúpený softvér vymeniť. Ak už softvér nie je v ponuke, tak Vám vrátime plnú sumu za zakúpený softvér.

ako to funguje

Ďalšie informácie