Využite náš zľavový kód SLEVA10 pre 10% zľavu na všetky produkty. Obmedzená ponuka.

Zavrieť

Záruka legálního software

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

Najlacnejšie na trhu

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jednáo nevyužité nové

Inštalácia operačného systému Windows 10


Na inštaláciu operačného systému budete potrebovať tieto veci:

 • Inštalačné súbory Windows 10
 • DVD alebo USB aspoň 8GB
 • Pokročilejšie znalosti s počítačom

Inštalačný ISO Windows 10 stiahnete z oficiálnych stránok Microsoftu Microsoft Windows 10

Vytvorenie inštalačného disku

Zvolený ISO súbor Windows 10 napálime pomocou programu na DVD ako obraz disku, alebo vytvoríme bootovacie USB pomocou tohto návodu: Vytvorenie inštalačného USB

Spustenie inštalačného procesu

Zapnite počítač, vložte inštalačné médium / USB a pomocou akčné klávesy v biosu vyvolajte bootovacie tabuľku (väčšinou F8, F10 alebo F12), kde zvoľte bootovanie z inštalačného média / usb. Ak počítač podporuje UEFI, je vhodné operačný systém inštalovať v tomto režime.

 1. Zvoliť vydanie systému
  x86 = 32 bitový (do 3GB RAM)
  x64 = 64-bitový (nad 3GB RAM) 2. Spustite inštaláciu, zvoľte si jazyk a kliknite na "ďalšie"


 3. Pri novej inštalácii zvoľte "Inštalovať"


 4. Zadajte produktový kľúč a kliknite na tlačidlo "ďalší"


 5. Ak ste nezadali produktový kľúč, zvoľte si zakúpenú vydanie systému. Ak ste produktový kľúč zadali správne, táto tabuľka sa Vám nezobrazí.


 6. Potvrďte licenčné podmienky spoločnosti Microsoft


 7. Zvoľte možnosť "vlatne"


 8. Pri novej inštalácii odstráňte všetky oddiely, potom vytvorte nový a zvolíte požadovanú veľkosť.

  Ak chcete rozdeliť disk na viac oddielov, zvoľte prvú veľkosť systémového oddielov a potom zo zostávajúceho miesta vytvorte druhý oddiel, ktorý ihneď naformátujte. Do vytvorených ďalších malých oddielov nezasahujte!

  V prípade reinštalácie so zálohou dát na disku "D" naformátujte iba Systémová oblasť! 9. Teraz sa začne inštalovať operačný systém Microsoft Windows 10. Počítač sa niekoľkokrát reštartuje.


 10. V tomto kroku vyberte jazyk systému a rozloženie klávesnice.
  Notebook alebo PC nepripájajte k WIFI alebo káblom! Vyhnete sa tak problémom s automatickou inštaláciou aktualizácií a dopytu pre Windows live účet.


   
 11. Systém bude požadovať pripojenie k internetu. Pre bezproblémovú inštaláciu zatiaľ nepripájajte a pripojenie k sieti preskočte. 12. V tomto kroku zadajte užívateľské meno a v prípade potreby aj heslo v ďalšom kroku. 13. Ďalej si môžete nastaviť povolenie pre jednotlivé funkcie. 14. Systém sa reštartuje a nabehne na plochu 15. Po prvom naštartovaní sa pripojte k internetu a zapnite aktualizácia: ponuka Štart -> Nastavenia (ozubené koliesko vľavo dole) -> Aktualizácia a zabezpečenie 16. Systém teraz vyhľadá aktualizácie a zvyšné ovládače. Po inštalácii je potrebné reštartovať.

 17. Aktiváciu systému vykonáme v ponuka Štart -> Nastavenia (ozubené koliesko vľavo dole) -> Aktualizácia a zabezpečenie -> Aktivácia