Využite náš zľavový kód SLEVA10 pre 10% zľavu na všetky produkty. Obmedzená ponuka.

Zavrieť

Záruka legálního software

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

Najlacnejšie na trhu

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jednáo nevyužité nové

Telefonická aktivácia Windows 10


Telefonická aktivácia je alternatívny spôsob aktivácie, keď zlyhá klasická metóda aktivácia on-line. Takto budete musieť aktivovať niektoré druhotné licencie operačného systému Windows 10.

Ako aktivovať Windws 10 cez telefón

Aktivačné okno (sprievodca aktivácia po telefóne) systému Windows 10 otvoríme nasledovne: otvoríme dialóg "Spustiť" pomocou klávesovej skratky WIN + R a do poľa vpíšeme "slui 4".

Otvorí sa Vám nasledujúce okno.

Zo zoznamu krajín vyberte Slovenskú republiku a ďalej pokračujeme kliknutím na tlačidlo: Ďalej.

  • Zavolajte na uvedené telefónne číslo a postupujte podľa pokynov telefónneho automatu.
  • Telefonický automat Vás vyzve na zadanie inštalačného ID, po jeho úspešnom zadaní Vám nadiktuje ID potvrdenie, ktorým MS Windows 10 aktivujeme. 
  • UPOZORNENIE: Je možné, že sa Vás program opýta, na koľkých počítame máte nainštalovaný operačný systém Windows 10, je nutné zadať "0", pretože ešte len inštalujete a aktivujete.

Teraz by mal byť Windows 10 aktivovaný. Úspešnosť aktivácia overíte va "Nastavenia" -> "Aktualizácia a zabezpečenie" -> "Aktivácia"